| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi plac povestile de groaza.Imi spuneti va rog povesti de-astea care s-au intamplat in viata voastra?

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Stiu ca era noapte.Cum oprisem PC-ul am dat pe canalul cu porn la TV.De groaza...il inlocuisera cu trinitas.

| Moldanschi a răspuns:

Salutare! mie mi sa inamplat sa-l vad pe herobrine si nue prea frimos el e foarte de groaza si in realitate si in jocuri

| Cosmin_Obretin_1994 a răspuns:

-Salut,si tu ai venit sa vezi casa? M-a intrebat unul dintre ei.
-Da.
-N-nu ti-ti-e frica? m-a intrebat unul din ei,mai slabanog si mai pitic,cu fata palida si tremurand.
-Nu,nu imi displac chestiile astea.
-Super, pai eu sunt Catalin! Incantat.Mi-a spus unul dintre ei.
-Eu sunt Andrei, la fel.Mi-a spus cel din stanga mea.
-E-eu s-sunt M-mircea.Mi-a spus cel din urma, tremurand, si facandu-ma sa rad putin.
-Hm.Ok..eu sunt Gabriel.