| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac povestile de groaza.Imi spuneti va rog povesti de-astea care s-au intamplat in viata voastra?

3 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
La tara la bunici a fost o intamplare vara trecuta, cu o moara veche.
Daca zici ca iti plac iti recomand serialul American Horror Story.

| Weyland a răspuns:

Într-o zi m-am înscris pe TPU. Sfârşit.

| LeviaThan666 a răspuns:

Pot spune ca am o viata total monotona, dar cred ca l-am vazut pe Leviathan in dunarelaughingsi apropo nimic horror gen fantome sau alte porcarii nu se intampla in viata reala deci cei care iti vor da povesti din ''viata'' lor te pot asigura ca Copy Paste e viata lorlaughing