Întrebare recomandată | eunuamnume1234567890 a întrebat:

imi place ideea de Explorare urbana. Sunt fotograf si as vrea sa fac fotografii in case parasite. Stie cineva cladiri parasite, in Timisoara?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In spate la salon Monica este ceva de gen, apoi, pe linia tramvaiului intre Piata Traian si Print, si inainte de P. Traian pe stanga, la vreo suta de metri, cat si mai in spate, vreo 200 de metri.
Daca mai intrebi, mai afli.
Success!

| cristian82 a răspuns:

La Baile Herculane sunt multe cladiri parasite, in paragina. Nu este foarte departe si ai ce fotografia acolo.