| rony676 a întrebat:

Bună TPU știe cineva niște cladiri, case părăsite (bantuite) în Galați? Dau fundă

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bântuite de boschetari fara ocupatie poate vrei sa spui.

| Simpatic a răspuns:

Parasite poti gasi! bantuite te anunt ca nu exista, pe niciun meridian, in nicio tara, sunt pure inventii!

| rony676 explică (pentru Simpatic):

Când ai sa începi sa crezi in lucruri supranaturale atunci ai sa le și vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în clădirile alea "bântuite" "părăsite" se află boschetari care locuiesc in ele se află drogați care se droghează in grup pedofili violatori ăia sunt singurele fantome Adevărate nu fanteziile din imaginația voastră ce vedeți la tiktok cum apare nu știu de nenea de nică ieri și vedeți voi umbre și alte prosti va nenorocit de tot tiktok ul... Nu mergeți in așa locuri cu impresia că "găsiți" sau dăți de vreo "fantomă" singura posibilitate 100000%%%%%pe care vedeți da este drogați boschetari violatori care n-au unde să se ascundă și locuiesc în blocuri și case părăsite exactă în locurile care voi le numiți "locuri bântuite" ei acolo locuiesc toți drogați și boschetari violatori lăsați tiktok ul că va nenorocit de tot.

| vasileparnaie a răspuns:

Jokerul din Galati residence