| Kida_5763 a întrebat:

Imi place sa desenez si chiar am talent. Vreau si eu niste poze de desenat.Multumesc! happy Dau vot.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Daca desenezi in creion imi poti da un PM si iti dau cate doresti!

Sau intra pe profilul meu Myspace si gasesti aici desene facute de mine:

http://www.myspace.com/556577039

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Google.ro si scrie acolo poze de desenat si iti apar o gramada de site-uri cu poze de desenat. Nu ti-am dat direct link pentru ca nu o sa poti sa-l vezi. Cand dau link nu merge nu stiu de ce. Prima pagina care o sa-ti apara sunt foarte multe poze de desenat si foarte bune dupa parerea mea.