| Anutza_5795 a întrebat:

Imi puteti da si mie, va rog, niste site-uri care te invata sa faci bratari ale prieteniei COMPLICATE?

2 răspunsuri:
| cristina117 a răspuns:

Pai este un site american in care gasesti toate tipurile de bratara. Site: www.friendship-bracelets.net. Este foarte eficient si se axeaza numai pe bratari! Funda?:)

| raluka186 a răspuns:

Pe youtube este o persoana(beyondbraceltes) care face modele complicatehappy sunt dragute si le.am incercat si eu si ies foarte binehappy