| 875458439543579 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri,pentru ca am intalnire cu o parte din colegii din generala si as vrea sa facem ceva frumos, in afara de Adevar si Provocare mai aveti ideii? Fundaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Pai va puteti juca : Biliard, pin pong, bataie cu apa, tenis cu paletele, tenis de picior, puteti sa povestiti amintiri placute, nu neaparat sa va jucati, o sa vezi ca poate fi chiar mai frumos asa! happy Mult succes oricum! big grin

| 875458439543579 explică (pentru anonim_4396):

Cu siguranta vom sta la povesti, dar eu am organizat iesirea asta si cateva ideii cu strica, adica nu vreau sa se plictiseasca sau sa zica "mai bine stateam acasa", mersi de idei big grin