| zzzupduck a întrebat:

Imi puteti spune niste reviste la care as putea fi reprezentanta? Dar nu de cosmetice ca Avon, Oriflame, Lady's. Sa aiba diverse lucruri.

2 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Ce intelegi prin diverse lucruri? Te rog sa fii mai explicit, ce tip de produse ai vrea sa se regaseasca?

| Oana92 a răspuns:

Infinity are o gama larga de produse. Eu am fost acum ceva timp reprezentant, dar nu stiu cum mai merge treaba acum. Poti intra pe site-ul lor, au acolo catalogul. Bafta! happy