| eu! a întrebat:

Buna!
imi puteti spune si mie pe ce data se afiseaza pe internet repartizarea la liceu?
Multumesc anticipat!
>big grin

7 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Pe 2-3 iulie fundita?

| Didu a răspuns:

In ghid scrie parca 2 iulie... dar eu cred ca mai repede thinking oricum, abia astept si eu sa aflu daca intru la prima optiune.de unde esti si ce medie ai?happy

| Didu a răspuns:

@coopilluu : Apar mai intai pe internet si apoi se afiseaza la scoala.

| marywsbossxxx a răspuns:

La aproape de inceput de an!winking

| coopilluu a răspuns:

Pooi in 3 iulie se afiseaza la scoala unde ai terminat cls a 8-a, si creed ca in 4 iulie sau in 5... nu ai citit pe brosura?

| coopilluu a răspuns:

@Rux eu stiam ca e invers... da important e sa vad daca am intrat la prima optiune :X

| CriS_9436 a răspuns:

Cam prin 2 iulie:p