| LeonardoDiCapra a întrebat:

imi puteti spune,va rog,o marca buna de laptopuri? eu zic ca Asus,dar poate voi stit mai multe decat mine!
Caut sa-mi cumpat un laptop si vreau ceva de calitate,plus ca nu ma prea pricep...

Si cand spun ca vreau o marca buna de latopuri ma refer la toate domeniile nu neaparat gameing, sau work! Le-as cam vrea pe ambelebig grin

Multumesc anticipat!

FUNDA + VOT

9 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Iti cumperi ce vrei dar eu votez HP ( Hellwet Packard) pentru ca sunt rezistente si durabile. Al meu a baut si suc rolling on the floor Am un HP Pavilion DV6 Rossignol

| AaNdYy a răspuns:

Si eu sunt de acord cu altrix, dupa mine cele mai bune laptopuri si PC-uri sunt ALIENWARE...

| aandreutsaa a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun este Apple sau workwinking bafta:*

| SuicideSilence a răspuns:

Si eu tot Asus aleg. Dell mai face o treaba buna ( chiar daca nu sunt foarte frumoase)

| altrix a răspuns:

Daca ai bani >>>>> ALIENWARE!
http://www.alienware.com/

| spi a răspuns:

Apple,sonny vaio...hp mai este bun si toshiba.dell doar se spune ca este bun dar daca stai sa analizezi mai multe la el nu e asa stralucit.du-te la un magazin de calculatoare si intreaba o sa iti spuna de HP sau Toshiba si Asus este destul de bun, sa stii.am lucrat in domeniuwinking

| dyabolic a răspuns:

Packard Bell filiala a companiei Acer, am avut unul ff bun, rezistent si se misca super (depinde si de configuratie).

| Alecriss a răspuns:

Dell dar si HP-urile sunt foarte bune

| Anonim1122334455 a răspuns:

HP,Apple