| Kadorin a întrebat:

imi puteti sugera si mie niste jocuri ca un fel de lume virtuala unde sa ai un avatar si trebuie sa ii faci cumparaturi, sa il imbraci si sa iei bani.
Va rog dau funda:*:*:*happy

Răspuns Câştigător
| RoberTCr90 a răspuns:

Online nu prea stiu dar cred ca sunt IMVU, Second life, clubpenguin si altele...
si offline sunt mai multe...sims,sims3,sims2,sims2 pets, si sims nightlife, sims2 family fun, singles 2. si mai sunt dar num vin in minte

5 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei! Uite aici:
Imvu, Stardoll, Second Life, Sims!
Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!

| GoguStrigoi a răspuns:

Second Life, Imvu...

| snakesnk a răspuns:

OurWorldwinking

| HolyPotato a răspuns:

Imvu,roiworld,stardoll sunnt mai multe dar astea mi se pare ca sunt cele mai bune

| Aniisoara a răspuns:

Pai cel mai cunoscut IMVU, apoi lady popular, clubpenguin, pandanda funda?hee hee