| rikku2010 a întrebat:

imi spuneti si mie niste programe bune de modificat poze(dar nu online) in afara de photoshop si photoscape ...plz (nu uit de fundita)big grin

Răspuns Câştigător
| Lorena_2784 a răspuns:

Daaaa...stiu eu un site cu cam 100 de programe de modificat poze, uite-l: http://www.programedemodificatpoze.info/

2 răspunsuri:
| Lorena_2784 a răspuns:

Ce faciiiiii>big grinbig grinbig grin

| Deea_7017 a răspuns:

Eu folosesc GIMP2.Il poti descarca gratuit.Te poti pune intr-o alta poza...mie imi place foarte mult.
Si mai folosesc si Photo! Editor cu care iti poti face "tenul perfect" :*