| Miruna26 a întrebat:

In curand va fi ziua celei mai bune prietene care implineste 12 ani. Nu are nicio idee unde sa-si faca ziua. Ma puteti ajuta cu niste idei? Daca si-o face acasa(are curte mare) ce activitati adecvate varstei recomandati? Multumesc anticipat! happy Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Nerali a răspuns:

Pai puteti sa mergeti toate la o pizza si la un bowling sau daca e in curte si e o zi calduroasa aduceti-va sticle si stropiti-va sau baba oarba,asucunsa, puneti muzica, carti, badminton, pur si simplu stati la o masa cu mancare buna si vorbiti (depanati amintiri).

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Karaokeee!

| andru10best a răspuns:

Un fel de petrecere in pijamale.

| Bumbii a răspuns:

Jucati: Ascunselea, pacpac, sticluta cu otrava, baba oarba, mata.
Funda? happy

| sergii a răspuns:

Flori fete si baieti... fatea ascunselea... si din astea

| Ioana123321 a răspuns:

Poate face jocuri cu apa daca are o curte mare...Cumparati baloane si umpleti-le cu apa, apoi luati prosoape, grupati-va cate 2 si dati balonul de la unul la altul pana se sparge.Sau doar fugariti-va si aruncati cu apa unii in altii. Daca are o piscina jucati un joc de genul :faceti 2 echipe, luati 2 bureti si 2 galeti.Fiecare dintre membrii echipei se arunca in piscina si uda buretele, apoi il aruca la alt copil si acela il stoarce.Cine are cea mai plina galeata castiga.Seara poate ivita cateva prietena si sa dea o petrecere in pijamale.
Sau daca vrea poate sa-si face ziua la un restaurant, la mall(sa vedeti un film), sau la bowlling... Sper ca ti-am fost
de ajutor!

| anamaria63 a răspuns:

Pai,muzica buna sa dansati, puteti sa va jucati cu mingea sau niste curse cu saci sau chestia aia cu bara care treci sub ea sau o cursa cu oul in lingura.