| dragutzyka29 a întrebat:

In dimineata asta cand am intrat pe lady popular mi-a dat asta:
Sorry, something went wrong!
A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation. Meanwhile you can return to the previous page and try again.
Eu de obicei intru pe romana. Cand am incercat sa intru si pe engeza am intrat pe contul meu si imi arata ca si cum mi-as fi facut un nou cont si nu mi-as fi ales ochii, buzele etc. Daca imi fac ochii si buzele imi e frica sa nu ma ia de la nivelul 0 ca nu-mi convine ca-s la 9. Ce sa fac si ce inseamna fraza de mai sus din engleza? Va rog nu mi-o traduceti ptin google translate ca nu iese ca am incercat si eu.

5 răspunsuri:
| Vögeln a răspuns:

Buna Luana! Si eu am cont pe lady popular si sa stii ca id'urile facute pe ladypopular.ro nu sunt si pe ladypopular.com. Atunci cand ai dat pe ladypop.com si ti'ai scris id'ul si parola tu de fapt ti'ai facut un nou id big grin... (sper ca am fost desul de explicita :-s) Funda?

| Anca15 a răspuns:

Ne pare rău, ceva a mers prost! O echipa de maimuţe de înaltă calificare a fost trimis să se ocupe de această situaţie.Intre timp, vă puteţi întoarce la previo.

fundita?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Se lucreaza la site, nu te speria.
O sa dureze ceva timp.

| alinuytza a răspuns:

Intra in romana

| kEmLoLiTuTzA a răspuns:

Ne pare rău, ceva a mers prost!