| zoomumba a întrebat:

Buna in GTA vice sity am gasit pe internet un cod de mers pe apa si am gasit o barca care o conducea cineva sia am vrut sa intru in barca dar eu eram in masina si daca am dat enter am iesit din masina dar ori cat erammde aproape nu ma punea pe barca ci doar afara din masina adica in apa. ce as putea face vreau sa merg cu barca? dar se poate sa urc pe o barca? si daca se poate cum? va rogg repede!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| claus13 a răspuns:

Nu merge sa mergi cu barca in gta vice cyti cu parola normal ar trebui sa te lase si fara incearca sa te apropi de barca si sa sari in ea