| Oana_5036 a întrebat:

In jocun happy pets de pe facebook, dupa ce o pereche de animale fac un pui, mai pot face altul? Daca da, dupa cat timp?

8 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Pai iti zic eu Oana si pe mine ma cheama oana deci ar fi cam ciudat sa it zic da ma rog sa it zic. pentru inceput ce ai caine pisica una din ele nu conteaza si tiai cumaparat o pisica la 95 sau un caine nu merge scrie undeva hotel si dai aia care ai cumaprat-o animalu acolo si apoi e o inima si selectezi animalutele care vor sa faca pui

| Crissuu a răspuns:

Iti spun eu cum procedez.
lE DAI DE MANCARE II MANGAI SI LE CURETI ACEA CUTIUTA APOI IOI PUI SA FACA PUI. apoi intri dupa 1o sau 12 ore si procedezi la fel sper ca te-am ajutat plzzzz fundita app daca sthii cum se adauga prieteni la acest joc plizzz imi zici?

| anazoe4ever a răspuns:

Da cred ca pot da nu is sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a doua zi dupa ora 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu exact cat sa-ti spun deci pa si succes la happy pets!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pot face alt pui dupa o zi.

| armygirl a răspuns:

Da

| AlexAlex23 a răspuns:

Salut.Da mai poti.Trebuie sa astepti 24 de ore. Daca ai dat o data la ora sa spunem 12:00 trebuie sa dai a doua zi tot la 12:00. Sper ca te-am ajutat