| LoyCE000 a întrebat:

In urma cu cateva zile am vazut un film,avea un nume cam ciudat,va voi povesti putin din el,daca il recunoasteti si stiti cum se numeste va rog sa imi spuneti.Dau funda.

Era vorba despre o fata care a aflat, cu ajutorul prietenei ei de un site,te inscriai pe acel site si puteai face schimb de locuinta cu o alta persoana pentru cateva zile.Ea a vrut sa faca schimb de locuinta cu o alta fata din Paris.Dar aceea fata cu care facu schimb era o criminala,care in scurt timp dupa ce se mutase la ea ii omorase mama si prietena, si apoi ii daduse foc la casa.Ea a sfarsit inpuscata de politisti in timp ce incerca sa o omoare pe fata care se mutase la ea.

1 răspuns:
| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Funda? :X