| levi_9805 a întrebat:

inca o intrebare pentru cei experimentati (baieti) ce ati alege la ghete (fotbal) nike s-au adidas? adi zero s-au mercurial

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Eu personal as alege cele adiddas deoarece ale mele inca nu sau rupt si le am de 8 luni app

9 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Nu sunt baiat, dar arata mai bine nike mercurial happy

| dinumario a răspuns:

Levi eu spun adidas sunt mai usori

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Eu am adidas F10 ca ale lui messi cu toate ca nu sunt fan messi chatterbox si sunt extrordinar de bune!

| Humphrey a răspuns:

Pai depinde daca vrei pe sintetic n-ai voie cu ghete happy doar cu mercurial... Pentru sintetic ti-as propune Nike Mercurial si pentru iarba ti-as propune ghete adidas happy

| optical a răspuns:

Nike Mercurial peace sign sau modele de adidas dar mai vechiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o pereche de ghete adidas. Dalea vechii world cup. Le am de 2 ani si nu au nici macar o zgarietura. Daca vei gasi te sfatuiesc sa le cumperiwinking

| SoRyN1997 a răspuns:

Da nike se cam rup mai repede! am avut 2 perechi! acum folosesc adidas! mai bun! mercuriale is numa ca arata mai frumos ca eu fac sport[fotbal la un club nu dau. ex]sis mai experimentat

| Kind3ru a răspuns:

Adizero chameleon

| HinteA a răspuns:

Am ales nike si nu am fost incantat