| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a întrebat:

La achizitionarea unui Samsung Corby sunt incluse si cele 4 capace interschimbabile de diferite culori? Mersi:*

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Da sunt.

| evoke a răspuns:

Da... dar eu am primit 3hee hee una roz... una roz cu cerculetze si una neagra

| lilboutique a răspuns:

Nu, eu si mai multe prietene nu am primit.
Iti dau un exemplu, daca iti iei pe roz, primesti o carcasa simmpla, una tot roz cu un model pe ea si una neagrahappy

| alexa a răspuns:

3 din cate stiu eu, ca si. a luat de curnad o colegawinking

| Winniee a răspuns:

DA!
Petru ca si eu am si mi le-a dat.
Acum depinde de unde il iei. Cele mai multe au inclus acest lucru.

| AdrianaCatalina a răspuns:

La Samsung corby mie mi-a dat un capak roz unu roz cu buline si unu negru acum depinde de unde il ei si pe ce culoare. :*

| candy_2919 a răspuns:

Nu cred