| alexa30 a întrebat:

Buna la ce magazine din oradea gasesc treningujri adidas originale?

2 răspunsuri:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Eu sunt din buzau ( din acate m-am mutat acolo ) si aici este un magazin intersport ( m-as mira daca nu este in oradea si, acolo au toate felurile de treninguri si sunt de firma

| DrummerDreams a răspuns:

Pai..., e foarte simplubig grin
poti sa mergi la Lotus si intri in magazinele sportive.sunt haine originale. Dar si preturile sunt pe masurabig grin
Eu cred ca acolo se gasesc
sau poti sa mai incerci:
-este un magazin fata in fata cu oraselel copiilor.Are puse pancarde cu Puma, Adidas s.a.De acolo mi-am luat eu un ghiozdan. ii foarte fain si il am de 2 ani.