| filaret03 a întrebat:

la metin acolo unde apare vrajile sau la licori nu se vede nu scrie un ex:am 200licori si nu se vede bine se vede in ceata! oare dc? de la placa video oare?

2 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

laughing Esti primul care-l vad ca nu-i merge Metinu din cauza placii (nu stiu sigur daca e de la placa )! Ce mi-ar place sa nu le mearga nici prietenilor mei! M-au innebunit cu metin in fiecare ora doar de metin aud ma implora sa joc iar(am jucat 1 zi si m-am plictisit)

| Ionii13 a răspuns:

Deci nu ti s'e vede in inventarthinking
Pai eu cred ca ar trebui sa stergi metinul si sa il descarci iar poate l'ai downloadat cu vreun virus cevahee hee
Dupa ce il scoti iar intra in contul tau si vezi daca ti s'e vede.
Asculta! Incearca alt joc si vezi daca in partea unde este inventarul ti se vede iar daca iti face asa si acolo inseamna ca este din cauza placii video. :*
Acum nu stiu am avut si eu o problema cu placa video. Cica din cauza metinulu dar nu cred. dupa 1 an de joc sa mi s'e strice?laughing Sa fim seriosi big grin
Deci sper ca te'am ajutat acum afci cum crezi ca e mai bine pentru calculatorul tau happy. big grin