| Salluty a întrebat:

Buna lume!
Saptamana viitoare vrem sa facem o excursie cu clasa la Borșa.
Poat cine va sa-mi recomande un hotel / pensiune / cabana, cu vreo 7-8 camere triple? Cazarea e pentru on noapte ( 1-2 iunie )
Dau funda kiss. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Tomoiaga_Deea_1995 a răspuns:

La Moisei este o pensiune frumoasa cu coafor, camere, restaurant etc... eu vasi sugera pensiune Lido din moisei iar din Borsa nu sunt prea bune pensiunile sunt mizerabile dar va spun daca doriti pensiunea Mia nu stiu daca va place dar nu va luati doar dupa mine va rog nu vreau probleme dar care borsa din cluj sau din moisei judetul maramures acestea sunt din moisei judetul maraures :*

| Salluty explică (pentru Tomoiaga_Deea_1995):

Ma refeream la Borsa, Maramures.
Stiu ca nu sunt locuri de cazare tare bune dar profesorul nistru indrumator e cam tampit. Scuzati expresia laughing. El vrea sa vedem cascada cailor si ne-a pus pe noi sa cautam cazare. Dar cred ca o sa fie de acird si cu Moisei ca doar altundeva nu se poate.
Cat despre probleme stai linistita, nu o sa te acuz de nimic.
Multumesc pentru raspuns si daca mai stii alte locatii pe acolo te rog sa mi le spui kiss

1 răspuns: