| Anutzza3708 a întrebat:

Lungimea parului meu aste medie(pana la umeri).Ce spuneti:sa-l indrept cu placa sau sa-mi intorc varfurile in interior cu feonul....Ma enerveaza ca varfurile mi se intorc spre exterior!

Răspuns Câştigător
| LisaZafre a răspuns:

Ce vorbe dulci pe "RareExperience" laughing se pare ca acum, pe langa cersitul de like-uri pe fb, e si moda cu cersitul funditelor pe TPU laughing anyway oh go on Cat despre parul tau Ana, intoarce-i varfurile cu feonul. Placa deshidrateaza parul de 3 ori mai tare.

3 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Îndreaptă-l, îţi va sta mai bine.
Pa-pa!

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck tinand cont ca este pana la umar cel mai bine ar fi sa il indrepti ...varfurile intoarse nu te-ar avantaja deloc love struck
Te pup love struck puppy dog eyes

| RareExperience a răspuns:

Daca e pana la umeri si una si alta merg... ambele arata bine cand ai lungime medie a parului :3 Imagineazati una cu parul pana la solduri si varfurile intorse... Imi vine sa plang cand imi imaginez atata dezastru al parului :-' rolling on the floor Deci raspuns final : Orice ti-ai face la par tot frumoasa esti pentru ca personalitatea conteaza :*

Fundita pliz?