| Twist a întrebat:

Hei!big grin
Eu am parul tuns bob.Acum mi-a crescut pana pe la umeri insa varfurile mi se intorc in exterior chair daca eu le intorc in interior dupa ce'mi fac baie sau mi'l intind cu placa.Am parul foarte des, cu mult volum si ondulat si ma gandeam ca poate asta e problemabig grinAveti vreun sfatt si pentru mine? cum sa'l fac sa reziste mai mult?
Si...am auzit ca exista niste solutii pentru par atunci cand il intinzi cu placa.Care este cea mai buna, cat costa si de unde as putea sa iau?
>Funda:*big grin

1 răspuns:
| fluturealbastru a răspuns:

Pai spalate cu sampon de la gliss de indreptat, foloseste balsam pentru regenerare daca ti-l faci cu placa, dai cu masca + spray pentru par de la gliss