| Snicker a întrebat:

Buna,
M-am inscris si eu la concursul asta http://www.institutulderelaxare.ro/cumpara-timp/concurs/ doar ca atunci cand am completat formularul, am inversat prenumele cu numele., din greseala ca nu am citit, am trecut direct la comletat.
banuiesc ca daca o sa castig(sanse 0, 001%:))) nu o sa ma poata gasi nu-i asa?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca se mai poate completeaza si unul corect. Succes!

| valy a răspuns:

Punete in locul lor. tu ai da cuiva premii asa moaca? eu unu nu.deci stai linistita ca nu se castiga nimic. fara sa completezi datele de la card in momentul inscrierii nu castigi nimicwinking

| myhay144 a răspuns:

Daca castigi...laughing