| Deeadewa a întrebat:

Ma numesc Andreea. Si sunt zodia leu. As vrea niste porecle care sa aiba legatura cu numele si cu comportamentul zodiei mele, leu. Multumesc. Dau FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Leona
DiLLy
Pray
LoRy
lEOnyka ffunda:?

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

S-ar putea sa fie decat o parerea de-a mea, dar porecla iti este pusa de anturajwinking de putine ori o alegi tu... poate doresti un nick-namewinking

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Buna si eu sunt zodia leu. Andileoaica
Andreeuta-regina
Cam tat stiu eu smug

| EternaLove a răspuns:

Firefly,Lena,Azuria,Rocka,Ambra,Diamond,Caro,Shiny, si cam atatbig grin Sper ca te-am ajutathappy

| Ir0nMaN a răspuns:

Leoaica :d

| MagazinOnline a răspuns:

LEdeea