| anonim_4396 a întrebat:

ma plictisesc de multe ori la calculator... vreau sa fac ceva dar nu stiu ce, imi puteti da cat mai multe idei cu ce pot scrie intr-un caiet(agenda) astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Kooo a răspuns:

Iti poti lua un joc de pe net sa te joci atunci cand te plictisesti... Eu incerc sa fac poze artistice si decupez litere din reviste si le lipesc pe o foaie de bloc de desen. Poti incepe sa te uiti la seriale pe net. Daca vrei sa faci ceva fara calculator, poti iesi afara [ eu ador sa ies cu baieti. e cel mai smecher love struck (sunt fatahee hee ) ]. Poti sa scrii in jurnal sau poti face un oracol f dragut si sa'l duci la scoala sa completeze ceilalti in el love struck
Sper ca te'am ajutat love struck

3 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Scrie poezii, un roman, deseneaza, scrie o piesa de teatru,... fa-ti temele :p...

| Hokaghe a răspuns:

Uita-te la un film la tv/calculator, joacate ceva, iesi afara la o plimbare, ajutati parintii happy...etc

| ygfr a răspuns:

Uita-te la televizor sau deseneaza iesi afara din astea! fundita plz!