| BiaSiAtat a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare. Ce as putea face in afara de calculator si afara ( este extrem de frig)? Deci ceva de facut in casa. Dau funda si vot pentru. cele mai multe idei. Mersii kiss

Răspuns Câştigător
| bybyana21 a răspuns:

Exista multe lucruri pe care poti sa le faci, acum depinde de pasiunile si firea ta.
Eu, de exemplu, cand ma plictisesc sa raspund la mesaje, sa vorbesc la telefon, sa stau pe facebook si pe mess si sa vorbesc cuu atatia oameni deodata (devine stresant uneori), fac lucruri depinde de firea mea.
* scriu capitole intr-o carte. Si daca simti ca munca ta nu este vazuta si valorificata de nimeni, iti poti publica creeatile pe www.wattpad.com. :)
* fac fotografii - cateva din ele au ajuns pe tumblr, si sunt foarte apreciate si sharuite. :). E ceva unic pentru un om sa iti vada munca apreciata. :)
* imi redecorez camera - mereu am nevoie de lucruri noi, si mi se pare dragut sa imi vad camera facuta frumos, intr-un stil aparte.
* ma uit la filme.

3 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

Picteaza
joaca carti
citeste o carte
raspunde pe TPU rolling on the floor
uitate la tv
citeste bancuri
cheama pe cineva la tine sa va distrati
funda?

| Acier a răspuns:

Culca-te :p

| beki13 a răspuns:

Fa prajitura