| Madaliinaaa a întrebat:

happy Maine e Craciunul. Sunteti bucurosi? Unde si cu cine o sa va petreceti sarbatorile? Va doresc un Craciun fericit tuturor :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În familie fac Crăciunul.
Crăciun fericit și ție!
Pa, pa.

| BlueStar12 a răspuns:

Buna! wave
Da, sunt bucuroasa.
Acasa cu familia(parinti si fratele mai mic).
Craciun fericit si tie! :*

| Gabriela100 a răspuns:

Sarbatorile cand vin,sa va fie cosul plin,sa aveti pe saturate,casa plina, sanatate. Punga sa geama de bani, mult noroc si la multi ani!
Eu imi petrec Craciunul in familie, si sunt destul de bucuroasa. :*

| ionutzu94 a răspuns:

Craciun fericit si tie !

| ana1626 a răspuns:

Craciun fericit si tie! Eu sunt bucuroasa pentru ca este o sarbatoare care se petrece in familie,suntem toti impreuna, ne dam daruri, stam la masa, cantam colinde.Este o sarbatoare magica!

| ChrisBrown27 a răspuns:

Craciun fericit tuturor! Eu o sa-mi petrec Craciunul cu familia.Sarbatori fericitewinking