| RoCkeRitZaa a întrebat:

maine merg la ziua celei mai bune prietene.si nu stiu ce cadou sa ii iaubig grin Va rog frumos dati si voi niste ideiwinking plss:X

10 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Cumpărăi o brăţară de argint, sau orice altceva, de preferat o fustă de vară, sau o bluziţa mai decoldată, sigur o să îi placă.
La mulţi ani prietenei tale. Pa, pa

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Poti sa pui in rama o poza cu tine si cu ea.Sau sa ii iei ceva de imbracat.eu i-am luat celei mai bune prietene o bluzita
succes si distractie placutabig grin

| Gentiana a răspuns:

Depinde cati ani are.
I-ai ceva ce sti ca ii place cel mai mult. Daca te gandesti la vestimentatia de haine, i-ai ceva pe gustul ei, ce sti ca poarta, iar in domeniul obiecte, daca ai fost la ea acasa, ai vazut si tu ce mai are.
Pa-pa.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi (pe langa un buchet de flori, o felicitare si un pupic desigur) un parfum frumos in forma de inima daca gasesti care sa simbolizeze cat de mult tii la ea, niste bijuterii de argint, o bratara cu o placuta pe care sa o duci la bijuterie sa scrie numele ei pe ea, o jucarie de plus pe care sa scrie "esti cea mai buna prietena a mea" si cu o poza de-a voastra etc.

Eu cam asa ceva i-as darui prienenei mele cele mai bune. Sper sa gasesti ceva potrivit. Bafta!

| Corina1325 a răspuns:

Un set de bijuterii, haine... ceva manual, o carte... o cutie de bijuterii, sau i-ai putea cumpara un lant care are ca pandantiv o inimioara impartita in 2 jumatati. Un a ei si una tie; si sa o purtati mereu

| ladypink1 a răspuns:

Pai pe 1 august a fost ziua mea si am cateva idei ex haine un ceas mai mistoo dai 100 de lei sau vorbeste cu ea despre ziua ta ca nu stii ce sa iti doresti si ea iti va spune ce isi doreste ea de fapt succes sa ii spui la multi ani din partea tpu.ro

| laura_8904 a răspuns:

Gandeste-te ce si-ar dori; daca nu ti-a venit nimic in minte iti dau un pont accesoriile sunt cele mai bune prietene ale unei fete; poti incerca sa ii fai chiar tu o bratara intra pe http://www.friendship-bracelets.net/ sau cauta bratarile prieteniei pr you tube la multi ani prietenei tale! mult succes

| Angelic13 a răspuns:

Pai niste cercei draguti, un tricou funky sau cu trupa preferat. Ce ii place? Cati ani are? O trusa de machiaj, chiar daca nu se machiaza poate sa faca experiente pe mama ei (asa cum fac si eu laughing)

| bebe_1671 a răspuns:

Daca ai spune si cati ani are poate ti-as da niste idei...

| Deea_1734 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un suvenir gen animalute sau o pereche de bichinei, tu esti cea mai buna prietena a ei, trebuie sa stii ce isi doreste, poti incerca si alta metoda, ce lucru te-ar face pe tine fericita, acela poti sa il cumperi eiwinkingBafta!