| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am activat optiunea Orange Young, am primit un SMS "Bun venit in Orange Young", iar acum cum fac ca sa-mi mearga netul? Am intrat pe http://www.orange.ro/setari-telefoane/ si am facut tot ce trebuia doar ca nu arata modelul Lg kp500 cookie/Lg kp500... Cum il pot seta?:((

1 răspuns:
| DjGrasu a răspuns:

Dai la *100# si dai sa lervicii si gasesti acolo setari automate, scrii numele la telefon, marca : kp500 si dai ce setari sati trim, pentru wap net mms sau toate setarile, dai acolo si ati trim un mesaj. cand al primesti sms dai la optiuni si-ti arata sa-l instalezi ati cere un cod, pui un 0 sau 4 de zero si gata!