| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Mi-am facut cont pe facebook, dar nu stiu cum sa adaug la prieten sau sa vorbesc cu cineva. Fundita va asteapta la raspunsuribatting eyelashes :-o

3 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Buna.in mijloc sus scrie cauta acolo bagi numele fetei/baiatului cu care vrei sa vb

| georginika a răspuns:

Pentru a adauga la prieten: te duci pe profilul pers respective, iar sus in stanga, langa nume scrie" Add as Friend"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In dreptul fiecarei persoane gasesti optiunea "Add as friend". Daca dai click, persoanei i se va trimite o invitatie, iar daca da accept il vei avea la lista de prieteni.
Ca sa vorbesti cu cineva, ii poti trimite mesaje sau poti sa-ti scrii ceva pe Wall (pe profilul lui).
Facebook-ul are multe joculete si aplicatii foarte interesante, incearca-le.

Succes!:*