| Paul_Pop_1992 a întrebat:

Buna,mi-am pus un piercing in tragus de 3 zile si azi au aparut niste probleme : zona este iritată si mi s-a un umflat putin,iar daca ma ating ma doare.E adevarat ca ieri m-am cam jucat cu el pentru ca nu ma durea, si nu prea am curătat zona.ce as putea sa fac? multumesc

1 răspuns:
| Pana_Nicu_Alexandru_1989 a răspuns:

Buna! Sfatul meu sincer este ca nu avea rost sa iti pui porcaria aia de piercing ca nu te ajuta cu nimic. In loc sa dai bani pe piercinguri iti luai alt ceva si nu mai aveai problemele de acum. Alt sfat ar trebui sa te duci la doctor sa te vindece si apoi ar fi mai bine sa il scoti.