| Millanteria a întrebat:

Mi s-a stricat aparatul de fotografiat. Era coolpix L20 si il am de vreo 2 ani, 2 ani si ceva. Acum cateva zile mi-au aparut cateva punctulete mici si rosii(colorate), iar ieri cand l-am deschis tot ecranul era gri, si apasam pe toate butoanele, dar in zadar.sad. Vroiam sa va intreb, daca stiti, oare se poate repara? In cazul in care nu se poate repara, ce alt aparat imi recomandati? Va rog, unul bun, caci, nu mai vreau sa patesc la fel cu viitorul aparat("viitorul", daca este cazul). Scuzati categoria... Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alecsandrurazvan a răspuns:

Buna si tie! Chiestia cu punctuletel mici si colorate sunt pixeli semn ca e displeyul pe duca...chestia e ca nu stiu daca merge facut.nu stiu daca exista piese de schib pentru aparat...si un aparat bunicil si nu foarte scump pentru tine Samsung ST30 (10.1 MPx)Bafta