| Alex10Roxy a întrebat:

Nu stiu ce sa fac ziua acasa in timpul liber! Idei? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Lencik1 a răspuns:

Sari pe pat, asculta muzica inventeaza dansuri deseneaza joacate la calculator intra pe siteul imdb.com si cautati diferite filme acolo sunt toate filmele care exista in lumea asta pornesteti imaginatia citeste machiazate fa decoratiuni pentru casa fa o pe printesa imbracate in hainele tale cele mai frumoase dar sunt sigura ca toate sunt frumoase pana cand asta e tot daca ceva imi mai aduc aminte eu revin

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Lencik1):

Să ştii că nu costă nimic virgula.

| Alex10Roxy explică (pentru Lencik1):

Mersi mult te-am dat funda!:*

| Alex10Roxy explică (pentru Woodenpints91):

Mars

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Alex10Roxy):

Ai mamă între picioarele căreia să te duci?

11 răspunsuri:
| rob12 a răspuns:

Vizioneaza un film, cheama un/o prieten/a la tine sau du-te tu la el/ea, vorbiti tu si psrintii tai... etc... happy funda?

| WaRsTaRs a răspuns:

Pur si simplu iesi cu amici in oras sau stai pe TPU si razi de ce zic astia.