| papagarita a întrebat:

Nu stiu de ce dar imaginea de la desktop se tot schimba. Cum fac sa nu se mai schimbe imaginea de la desktop.

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

Ce windows ai?
Daca e windows 7, uite cum trebuie sa faci:
Click dreapta pe desktop>Personalize>Desktop Background (e la personalize, jos, si iti arata imaginea care o ai) dai click acolo> si dupa bifezi doar o imagine (care vrei sa-ti ramana mereu)
Bafta.

1 răspuns:
| Alex1997fun a răspuns:

Sa nu-mi zica ca ai windows 7...si ai teme pusarolling on the floor. Daca ii asa doar mergi si iti pui o imagine din propriul PC(downloadata).