| AlinutzaMariutzzza a întrebat:

Buna numele meu este Alina si vreau sa va intreb daca aveti idee ce inseamna asta:
Intr-o zi... dintr-o singura joaca banala cu pietre, eu si prietena mea am spart o piatra si am descoperit o inima inauntru, apoi am vazut numai pietre in forma de piramide, am spart o piatra in forma de piramida si am gasit inauntru ochiul lui Anubis, insa din nefericire acum l-am pierdut tot in acelasi loc... dar de data asta dus a fost, l-am cautat de 5 zile si nu l-am gasit, acum este un blestem asupra noastra, va rog credeti-ma e real! Eu si prietena mea intram numai in belele, ca de exemlu: eu am spart o oglinda si prietena mea a facut pe ea,(stiu ca e penibila chestia dar e real) si vorba aceea e mai mare ca mine, din cauza rasului si sa vedeti ca nu e minciuna, cand am zis ca chestia nu-i adevarata a inceput sa tune si sa fulgere! Cum va explicati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e adevarat, atunci fii bucuroasa ca ti-e viata mai interesanta, ca altii mor de plictiseala aici. As vrea eu asa blesteme, cu inceput asa "misterios", ca blestemele care le am eu is banale ca vai de capul lor. Daca ne prostesti, atunci mi-e lene sa comentez.

10 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Te uiți prea mult la filme care nu-s pentru tine. no talking

| Laura a răspuns:

@Alinutza De ce? Punisher a dat cea mai credibilă explicație.

| ThePunisher a răspuns:

Exista o explicatie simpla: etnobotanicele. Cred ca ati bagat si voi niste ierburi, dup-aia v-ati uitat la filme ieftine de proasta calitate difuzate pe vreun post de televiziune mediocru, ca marea majoritate dealtfel, iar acum vedeti numai blesteme si prostii... Baga-ti mintile in cap si lasa povestile astea fetito!

| YumeLovesDeidara a răspuns:

Pietre in forma de piramida, wow vreau si eu sa vad, mai ales daca sunt inimi si ochi. Hai serios, cum incapea o inima intr-o piatra in forma de piramida si ce naiba cauta acolo? In legatura cu spartul oglinzii, doar mituri, am spart multe oglinzi la viata mea, au trecut pisici negre prin fata mea si sunt vie.

| DUTCH a răspuns:

Groaznic, trebuie sa bei 40 zile zeama de lamaie si sa-ti versi picaturi de sange in 40 piramide diferite din ashkanzar

| ßüттέяŦℓÿ a răspuns:

Ia spune tu asta cu voce tare si nici tu nu o sa crezi happy

| kiba a răspuns:

Sti cum e de ce ti-e frica nu scapi; nu te mai gandi la asa ceva si ai sa vezi ca nu mai patesti nimic nu trebuie sa crezi pentru ca atunci cand crezi asa se intampla asta se numeste... puterea minti care e destul de puternica in influentare sanatati; gandiri; sentimentelor ce mai e cheia ce poate deschide orice usa limitata sau nelimitata ( adica gen levitatie; trecere prin zid si multe altele )

| AlinutzaMariutzzza explică:

Bai...Punisher esti un bou in primul rand! Si sa stii ca eu am intrebat ce inseamna asta nu te-am pus sa-mi zici porcaria ta de raspuns...si laura. mersi de raspuns dar asta nu ma ajuta cu nimic.declar mesaju' lu' Punisher cel mai idiot! Si mesajul Nataliei cel mai bun!

| AlinutzaMariutzzza explică:

Pai...am spus asta, laura, pentru ca el nu are de unde sa stie daca e real sau fals ...si in primul rand eu i-am cerut parerea cum isi esxplica.adica de ce se intampla asta

| AlinutzaMariutzzza explică:

Laura, punisher nu a dat cea mai buna parere pentru ca eu i-am spus sa zica de ce se intampla asta...