| Elena_4661 a întrebat:

Bunahappy o prietena de-a mea isi organizeaza ziua de nastere, si ca sa nu ne plictisim o sa facem cateva activitati, gen karaoke, concurs de dans...de astea. Ce alte idei de acest gen aveti? FUNDA! mentionez ca avem 14 ani, nu vrem ceva de genu ratele si vanatoriilaughing. Multumesc. Fundahappy

1 răspuns:
| LaadyH a răspuns:

Buna happy.
Si eu imi fac ziua de nastere maine si eu am de gand sa chem niste prieteni la mine si sa vedem filme,avand in vedere ca vremea nu-mi da prea multe optiuni.
Ati putea sa inventati ceva. ceva gen "scrieti in biletele porunci si fiecare alege cate un biletel,iar daca va indepliniti porunca primiti un premiu' thinking, bine aici voi puneti premiile.
Nici eu nu prea am idei, dar sper ca te-am ajutat si la multi ani prietenei tale:*. Distractie placuta happy.