| ImmortalQueen a întrebat:

Oare mai exista baieti ca tipul(Hache) din Tres metros sobre el cielo? big grin

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Exista si mai buni. Ce ti-a placut la el, oricum a ramas fara iubita laughing

| ImmortalQueen explică (pentru VladGH):

laughing asta e adevarat, dar nu stiu, mi-a placut ca era dispus sa faca orice pentru ea, nu era ceva gen majoritatea relatiilor din ziua de azi, azi cu una, peste cateva saptamani cu alta (si de fiecare data e iubire maximalaughing)) ) thinking daca intelegi ce vreau sa spun...

| VladGH a răspuns (pentru ImmortalQueen):

Ei ba, zici tu, dar sunt multi baieti care sunt dispusi sa faca orice pentru iubitele lor. Filmul intr-adevar este foarte frumos, dar problema era in el, ca nu putea sa-si stapineasca nervii.

| ImmortalQueen explică (pentru VladGH):

Ehh, poate ai dreptate happy. Oricum, mersi de raspunshee hee.