| ingerashpierduth a întrebat:

pentru cei care ati cumparar revista Bravo numarul 15(cu Selena Gomez pe coperta) imi puteti da articolul referitor la David Bisbal?
Si sa imi spuneti cu cine sunt posterelebig grin
funditahee hee

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Eu am luat numarul.

Posterele sunt cu Lady Gaga si MUSE.

Iar despre David Bisbal scrie: A sarbatorit victoria Spaniei. Imediat ce s-a terminat Campionatul de Fotbal, echipa Spaniei s-a intors triumfatoare acasa si a declansat o petrecere de zile mari. La aceasta a participat si David Bisbal care a interpretat alaturi de jucatorii din echipa nationala de fotbal a Spaniei piesa "Wavin`flag". Solistul s-a alaturat jucatorilor Spaniei in fata celor peste 700. 000 de persoane prezente in Esplanada Puente del Rey din Madrid di a milioanelor de telespescatori care au urmarit la televizor transmitiunile difuzate in cinstea campionilor mondiali. Bisbal a tinut sa se fotografieze atat cu echipa cat si cu trofeul castigat.

Fundita?

1 răspuns:
| jojo_6251 a răspuns:

Intra pe www.bravonet.ro si o sa gasesti mai multe info.
FuNdItA?:D:D