| kicsihari23 a întrebat:

Pentru cei care au cont pe lockerz : am citit pe site ca se pot uploada poze si primesti puncte pentru fiecare poza, intrebarea e cum pot uploada poze?

1 răspuns:
| shocky2 a răspuns:

Lockerz mi se pare o mica mare teapa din punctul meu de vedere.

De ce? Pentru ca au oamenii lor care primesc milioane de PTZ-uri de la administratorii site-ului si aia sunt platiti ca sa pluseze la fiecare Redeem!

Eu am 4061 de puncte si nu am luat nimic. cu toate ca un Ipad de 8 gb era 3300 de ptz!

Daca te-am ajutat te rog sa-mi dai funda big grin

O zi buna!