| JustForHelp a întrebat:

peste o saptamana o sa implinesc petrecerea de 14 ani o sa imi tin ziua. Imi puteti spune niste activitati\jocuri interesante?

3 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

Pai karaoke, sticluta si adevar sau provocare.
Sper sa ai o petrecere grozava! La multi ani! big grin

| Ann17 a răspuns:

Puteti sqa va jucati sticluta doar cu provocari(dure ex, saruta-l pe... sau fa`i rantuzu lui....etc) sau poti sa vorbesti cu parintii lor si sa ii lase sa doarma la tine,stati treze toatra noaptea va rujati cu ochii legati,va bateti cu perne,vorbiti despre baieti, faceti parada modei prin casa, va imbracati foarte traznet(ca si lady gaga laughing)) intelegi tu) puteti sa va spuneti secretele, sa faceti farse la telefon, etc:*
Funda plssspuppy dog eyes

| catalyn96 a răspuns:

In primul rand ca cei din jur sa se distreze ar trebui sa folosesti un joc haios.
- jucati sticluta pe provocari
- adevar sau provocare
- jocuri pe consola
- stati la pc
- tv
- va plimbati la un suc
- mancati tort si orice mai vrei
- mergeti la un cinema sau daca nu vedeti un film bun acasa
- spargeti baloane laughing) [ doar glumesc mi se pare stupid ]
- vorbiti, vorbiti, vorbiti
- deschideti niste reviste, mai vorbiti de ele
- bataia cu perne e mereu binevenita xD
- faceti-va farse reciproc
... ar fi multe dar nu stiu in ce masura iti plac.Si La Multi Ani!