| LoVeLiFeEe a întrebat:

poate ati vazut acele poze alb-negru(eu doar asa am vazut) cu un omulet asa cum desenam cand eram mici, care este in diferita momente (spune ceva, face ceva). Stiti un site de unde pot sa iau mai multe poze cu el? P. S.: daca nu stiti despre ce vorbesc, uitato-va la pozele altor utilizatori si il veti gasi pe acolo. multumesc

1 răspuns:
| simonayoana99 a răspuns:

Http://9gag.com/ uite un site care pe langa celelalte poze contine si imagini din care vrei tu dar oricum daca nu gasesti de prima data mai cauta