| lovepiink a întrebat:

Prietena mea are o problema! I-a spart cineva parola de la mess! Stiti site-uri de aflat parole? Dar nu de download!
Funda!

3 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Spune-i sa intre la forgot password si acolo informatile alea

| babzulily a răspuns:

Mine

| babzulily a răspuns:

Scz mi-a umblat cine pe cont.nu cred ca exista asa ceva mie mi-a spart cine de doua adrese,, exista o posibilitate daca ea mai stie intrebarile alea la care a raspuns ea de ex:ce nume are catelul tauworriedalte sanse nu's pa pa
BuBbLeS:*