| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni!
ziceti`mi si mie niste jocuri faine.
gen sims.
sau rise of nation.,
sau ceva de gatit.
multam

Răspuns Câştigător
| Str3n6arizza a răspuns:

Intra pe www.gamehouse.com si gasesti acolo multe jocuri + descriere, imagini, comentarii ale altor jucatori;) si in fiecare zi it poti downloada un joc gratis. Sau pe www.iwin.com ai tot asa cu descrieri jocuri si la categoria "Free games" poti sa downloadezi gratis peste 200 de jocuri. te pup :*:*

1 răspuns:
| andreeaw a răspuns:

De gatit: toata seria de cake mania. rise of nation din cate stiu e TBS, jocuri tbs sunt: age of empires, heroes of might and magic, caesar, pharaoh.