| biateo98 a întrebat:

puteti sa imi dati si mie statusuri pentru facebook cum ar fi: maine ma operez. si nu mai stiu ce ...scuze pentru categorie :*

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat...
In bere e putere,in vine sanatatea, iar in apa sunt microbi.
Togheter we can do more
Let'z be frieeeends
Hold on
Just take, a breath
memories are our only hope

so consumed with it all

mundane is your favourite

all alone on a summers day

we had fun

you light me up

are u made in china?

the closer i think i am

washed up

are u made in china?

locked for life

beauty of the bush

spin me round- monochrome

made you look

home is where the hole is

tea pot girl.

sexy thing

Carti, carti, carti, cartiii.

Raman la fel

Tell me I was wrong...

if she open her eyes.

Because of you.

you can't hide.

who's there?

can't stop loving you

together forever

Do you think I'm satisfied?

Spend my nights in dreams

I just want to be.

When did your heart go missing

I love you.

straight edge alcoholic

your revolution is a joke

Sex on the beach
Girl, you re not invisible.
You're all the I can see.
Una dintre milioanele de stele sunt eu.
Si ca sa evit dezamagirile, am învatat sa nu mai am asteptari de la nimeni.
Cei care nu spun nimic, simt totul.
Nu stiu ce sa spun, ori te-ai schimbat, ori nu te cunosteam eu deloc
#Indiferenta unora îmi face foarte mult rau.
Unde dragoste nu e... nu e nimic:
O noua zi... Un nou inceput.
Hai` du-te si nu privi în urma
Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales
Poti sa suferi, sa disperi sau sa traiesti. Totul are pret, depinde cât platesti.
Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine.
Sunt Momente in viata cand esti mai impiedicata si mai aiurita ca niciodata!
Tu îmi faci inima sa râda, chiar daca ochii mei plâng
De obicei, oamenii fara care tu nu poti trai, pot sa traiasca fara tine
Un zâmbet fals nu se observa mereu. Privirea, însa, nu poate minti
Daca am sa plec vreodata nu am sa mai vin, pentru mine ai fost tot, eu pentru tine prea putin
Noi: 2 nebuni ce n-am stiut sa ne întelegem. Lumea: un sanatoriu din care nu stim ce sa alegem.
Vrei sa ma ranesti sau vrei sa ma folosesti pentru a-i rani pe altii?
Ai nevoie de dovezi ca sa crezi. Ai nevoie de iubire ca sa stii ce îti doresti
Acum chiar vreau un catelus:Xpai ala il cumpar si nu mai pleaca de langa mine, nu ma dezamageste si
e mereu alaturi de mine-
Stiu si prietenii tai ca mori dupa ochii mei si ai vrea sa fie ai tai:X
Don't worry, be happy!?
Vreau sa-mi dai curaj sa zbor...acolo unde stiu ca pot visa în culori
, vreau sa-mi dai curaj sa sper, sa uit tot ce-a fost ieri,
vreau sa iubesc
Poate într`o zi ma vei cauta Si vei spune tuturor „lipseste ea"
And like a butterfly, I’mma spread my wings.

Never told you, But I miss everything about you.
Am încredere în doua persoane: una dintre ele sunt eu, iar cealalta nu esti tu.
Things will never be the same again

I'm waiting there for you, But there's nothing I can do.
Mi-e dor sa te strâng în brate, sa te sarut. Mi-e dor sa îmi vorbesti, mi-e dor sa te ascult!
Mon amour, jur c-o sa te fur

Frumusetea ochilor nu depinde de culoarea lor ci de modul in care te privesc
O dezamăgire îți deschide ochii, dar îți închide inima!
Viaţa dă tuturor prea multe, dar nimănui destule.
Pe măsură ce creştem, nu ne pierdem prieteni, doar învăţăm care sunt cei adevăraţi.
Rămân momente frumoase, dar despărţirea e dureroasă.
Am învăţat că mai am multe de-nvăţat...
Încă il mai iubeşti, nu?
Să iert? Tot timpul.
Să uit? Niciodată. Avem nevoie de lacrimi, ca să nu ni se usuce ochii ♥Nu-mi pot imagina ziua când voi înceta.
Nu cred... Într-un final
Orice om cedează
Psihic sau fizic
Când inima îţi sângerează
i chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!

Ai decazut in ochii mei. Daca nu-ti pasă de mine e ok, du-te la ei!

Drumul lung începe de unde ai obosit.