| Diiana232997 a întrebat:

saptamana trecuta am vazut un film la televizor dar nu stiu cum se numea si ma intrebam daca ma puteti ajuta sa-l gasesc :d. Deci in film era vorba despre un barbat care a avut mai multe prietene / amante dar dupa ce facea sex cu acestea, ele se desparteau de el si isi gaseau iubirea vietii lor, deci prin urmare se casatoreau.
Cam despre asta era vorba in film, stie cineva despre ce film era vorba?

Răspuns Câştigător
| dinulia94 a răspuns:

Good Luck Chuck? acesta e filmul?

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, îmi sună cunoscut sunt mii de filme dacă ne spuneai şi postul era perfect sincer nu ştiu dacă vei găsii, nu este complet...
O seară bună!

| loveisfreedom a răspuns:

Good luck chuck
cu jessica alba

| sandystar a răspuns:

Good luck Chuck

Întrebări recente