| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
As vrea sa ma lamuriti dumneavoastra daca stiti, luni doresc sa merg si am stabilit deja cu sotul meu la Afi Palace Cotroceni sa vizionam filmul Avatar 3D, eu am fost in Germania si la 6D unde se miscau scaunele deci sunt obisnuita cu asa ceva nu este pentru prima oara!
Intrebarea mea este :ma voi speria am auzit ca 3D este cam abstract, te vezi deja acolo si eu am varsta de 50 de ani, ar sotul meu 54, ma gandeam sa nu ne speriem! Imi doresc foarte mult sa vad acest film, deci? Voi tipa ca nebuna acolo sau nu?
O seara cat mai frumoasa!

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca iti doresti sa simti filmul, nu mai sta pe ganduri. Si daca vei tipa, care e problema? Fiecare isi exprima emotiile si trairile asa cum simte. Oricum, poti fi convinsa ca nu vei regreta ca ati decis sa vizionati acest film. E incredibil!

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

O sa-ti palca enorm, efectele sunt de nota 3 mii. vizinare placuta

| Ana213 a răspuns:

Nu din contra nu are decat cateva secvente 3d in rest va fi ca un film obisnuit, oricum e super filmul, mi a placut happy
Probabil te va dezamagi din punctul de vedere al asteptarilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merita! Merita! Merita! Chiar si daca n-ar fi 3D! Va veti simti extraordinar, tehnica este doar sa-ti insele instinctele, adica poate va veti feri de ceva care sa nu va loveasca, lucruri aproape copilaresti. Oricum subiectul filmului atrage din ce in ce mai multi spectatori de toate varstele. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corinatone@ asa este, parca vin niste lucruri spre tine; asa a fost in Germania!
Abia astept sa vedem cum este. Si o sa ma mai duc la acel mall este foarte frumos o sa-l studiez eu luni ca data trecuta cand am vazut 2012 nu am avut timp: incepea filmul!
Multumesc frumos pentru raspunsuri. O zi frumoasa si linistita!