| M4RK a întrebat:

de ce psiholoaga nu mai este experta?happy

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Daca aveai o curiozitate, cred ca puteai sa imi scrii in privat si te lamureamhappy I-am cerut ralucai sa ma dezbrace de chenar (uuu!). Nu ma mai simt reprezentata de el si nu il mai vreau langa numele meu. E o chestie destul de simplahappy

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce conteaza chenarul ala portocaliu?straight face
Conteaza ca noi stim deja ca Psiholoaga este o experta big grin
A dat dovada ca stie sa dea sfaturi tuturor!love struck

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ce bine, acum pot dormi linistit caci stiu de ce...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Inteleg, dar tot esti experta nu?

lolita
| lolita a răspuns:

Ce tare! acum am observat si eu. tu nu stii ca situl asta este cam de extraterestrii, adica se intampla lucruri fara explicatie.

| M4RK explică:

@psiholoaga aa, am crezut ca ai facut cevahee hee

| M4RK explică:

Sharky ce faci prietenul meu?

| M4RK explică:

Aa multumesc dar nu trebuie te propun pe tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i se asorta. E mai mult. Mult mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut pinguin ce ti-a raspuns, acum esti suparat ca nu ti-a oferit ocazia sa o dezbraci de chenar?hee hee pe situl asta fetele se dezbraca intre ele obsedat mic ce esti...lasa ca oricum imi esti simpatic...bine. nici chiar atat de simpatic rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercam sa dau de raluca sa te propun ca experthee heemai ales acum ca a aparut un loc liber.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UzZzZzu, hipnotic nick! Nu trebuie sa-l propui pe sharky. Il propunem noi. Daca ai avea punctuatie mi-ar fi mai usor sa te inteleg. Una peste alta, esti concitadinul meu? Pinguin? Bazat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@furni lasa-l in pace ca iar si-a schimbat nicku, daca-l mai schimba o singura data nici nu voi mai sti ce nick am eulaughing (pinguinu_bazat, fantoma..., kingston{aici cred s-a inspirat din componentele pc-ului}, uzzzzu, etc.)
Cred ca l-ai speriat ca nu mai zice nimic, mai ales ca sta pe langa tinebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga ESTE Expert si este si Experta!
Bombonel, tanarul tau concitadin a fost si bombonel azi, dar s-a transformat brusc....maine va fi definitiv cameleon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragii mei va inselati amarnic. Psiholoaga nu mai este expert, deoarece a fost avansata la rangul de expert TPU incogito. Acum este al doilea expert cu acest rang, alaturi de mine, adica acum, sintem doi experti TPU incogito. Psiholoaga, sa traiesti colega happy tongue

| DonGiovanni a răspuns:

Cum sa nu mai fie laughing este in continuare