| Gamerita a întrebat:

Buna seara.Deci : eu sunt cu desenul happy Desenez de cand ma stiu. Nu vreau sa ma laud, dar am talent. In special la anime. Vreau sa va rog, daca stiti, sa-mi dati un site de pe care pot comanda creioane COLORATE speciale pentru desen anime, sau orice legat de asta. Va rog frumos, daca chiar stitit. Daca nu, nu. Adica sa nu cautati pe google si sa-mi dati un site asa doar pentru funda. Chiar am nevoie.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Mikasa a răspuns:

Sa stii ca si eu desenez, nu numai animeuri dar si portrete. De un an cred ca ma uit incontinuu pe youtube la diferite canale cu desenatori. La mai toti cei care desenau color, desenau cu Prisma colors. Insa nu m-am interesat pana acum cat costa. Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| StanciuPlayer a răspuns:

Păi unde văd și eu ce desenezi tu? poate te laud eu happy